Inteligentna waga kuchenna

To gadżet, który musi znaleźć się w kuchni każdej osoby będącej na diecie. Nasza inteligentna waga wyróżnia się wbudowanym bluetooth, który pozwala na połączenie z dedykowaną aplikacją mobilną Doctor Fit. W parze tworzą jednocześnie najszybszy i najdokładniejszy sposób na kontrolowanie diety.

Wbudowany bluetooth i darmowa aplikacja

Połączenie wagi z aplikacją to innowacja, gwarantująca ekspresową kontrolę diety. Eliminujemy czasochłonne i niewygodne przepisywanie wagi produktów ręcznie. Aplikacja sama pobiera ją przez bluetooth i natychmiastowo przelicza na kalorie i makroskładniki! Całe liczenie kalorii odbywa się praktycznie “przy okazji” bez przepisywania brudnymi rękoma.

Dwa kliknięcia i policzone

W aplikacji wybieramy produkt z bazy produktów. Po wyborze zatwierdzamy pomiar i… gotowe! Nic prostszego. Liczenie kalorii to najdokładniejszy sposób kontroli diety, ale dotychczas kojarzył się z czymś skomplikowanym i zajmującym. Tworząc Doctor Fit chcieliśmy maksymalnie uprościć ten proces. Udało nam się zmieścić w dwóch kliknięciach. Lepiej byłoby w jednym? Nie ma problemu – od czego jest funkcja szablonów!

Dedykowana aplikacja Doctor Fit

Aplikacja do liczenia kalorii jest dostępna do pobrania na Google Play i App Store za darmo. Zachowuje 100% funkcjonalności, nawet bez wagi. Posiada dziennik kalorii, przepisy, kalkulator BMR. W aplikacji każdy produkt możemy dodać bez udziału wagi, uzupełniając gramaturę produktu ręcznie. Jest stale rozwijana i wzbogacana o nowe funkcjonalności.

  

Dlaczego liczenie kalorii?

Diety cud nie istnieją. Jeżeli w ciągu dnia jemy więcej kalorii niż potrzebujemy – przytyjemy. Jeśli zjemy mniej niż potrzebujemy – schudniemy. Dzięki naszemu produktowi nie musisz posiadać wiedzy dietetycznej, żeby schudnąć. Nie musisz też stosować restrykcyjnej diety ani rezygnować ze swoich ulubionych przekąsek. Wystarczy dodawać do aplikacji zjedzone posiłki i sprawdzić, czy nie przekraczamy naszych limitów. Doctor Fit przyda się również osobom, które chcą utrzymać wagę lub nawet przytyć! Oprócz kalorii aplikacja liczy spożycie wszystkich makroskładników, w tym węglowodanów. Stanowi to bardzo duże ułatwienie dla cukrzyków, czy osób na diecie ketogenicznej.

Pobierz aplikację już teraz!

100% funkcjonalności zupełnie za darmo. Doctor Fit na App Store i Google Play.

  

Natychmiastowe przeliczanie wagi produktu na kalorie i makroskładniki

Kalkulator BMR – edytuj dowolnie swoje zapotrzebowanie!

Dziennik kalorii i makroskładników – prosta kontrola diety

Baza produktów z możliwością dodawania własnych propozycji

Przepisy, które aplikacja automatycznie sumuje w dzienniku kalorii

Funkcja szablonów – zważ cały posiłek dosłownie w parę sekund!