O nas

Kim jesteśmy?

Polską marką, która największy nacisk kładzie na innowację oraz stałe podnoszenie jakości. Aktywnie uczestniczymy w życiu fitness i cały czas szukamy rozwiązań, które ułatwią nam zdrowy tryb życia.

Jak powstał Doctor Fit?

Kiedy układaliśmy pierwszą dietę i dopiero poznawaliśmy temat kalorii i makroskładników od razu nasunęło nam się pytanie: I teraz będziemy musieli to wszystko przeliczać?
Ważenie, przepisywanie, liczenie, te wszystkie czynności były bardzo czasochłonne. Aplikację do liczenia kalorii wynaleziono już niejedną. Ale co z przygotowywaniem posiłków w warunkach domowych? Żmudne przepisywanie wagi każdego produktu? Ten proces myślowy w 2017 roku doprowadził do powstania naszego pierwszego produktu – inteligentnej wagi Doctor Fit z aplikacją mobilną.

W 2020 roku poszerzyliśmy ofertę o sprzęt i akcesoria do ćwiczeń. Każdy produkt jaki oferujemy został starannie wyselekcjonowany pod względem funkcjonalności i jakości. W okresie zaledwie paru miesięcy zdążyliśmy uzbierać kilkuset zadowolonych klientów. Od początku istnienia na zakup wagi zdecydowało się ponad 1500 osób.